travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Індія

Інформація про країну

Розташована держава в Південній Азії, вважається найбільш населеною країною після Китаю, а площею займає сьоме місце у світі.

Батьківщина кількох давніх цивілізацій - це Індія, через цю країну проходили важливі торгові шляхи, незліченними багатствами та високою культурою прославилася ця країна. Саме в Індії зародилися такі релігії як: індуїзм, буддизм, сикхізм та джайнізм.


На сьогоднішній день для Індії властиво мати палаци та храми, лоск шикарних готелів та багатих будинків, які ведуть контраст із бідністю, хаосом та брудом. Завжди можна побачити картину, як дорогі машини сигналять на дорогах, якими розгулюють «священні» корови, мчать візки із запряженими в них верблюдами. Різнокольорові сарі, спеції всіх відтінків і смаків, запах запах пахощів, що дурманить, слони в яскравих накидках, заклиначі змій, поклоніння богам, віра в переродження душі — все це Індія.

Кожна частина країни по-своєму цікава: мавзолей Тадж-Махала, одне з семи чудес світу, приваблює туристів до Агри; краса палаців та фортець, які виконані в рожево-червоному піщанику, приваблює в «рожеве місто» Джайпур; храми кохання, де зображуються сцени з Камасутри, ви зможете побачити у Каджураху; священні води Ганга, де розвіюється порох померлих, у найдавнішому місті світу Варанасі; розплакатися при черговому перегляді індійського фільму ви зможете у фабриці мрій Боллівуд у Мумбаї; а на Гоа і Кералі ви відчуєте блаженство, лежачи на пляжі під пальмою, слухаючи шум хвиль Індійського океану і попиваючи чудовий ром. Столиця - Нью-Делі.
Територія - 3287590 км².
Чисельність населення – 1,2 млрд чол.
Державні мови - хінді та англійська. Але в країні говорять більш ніж 30 різними мовами та 2000 діалектів.
Релігія: індуїсти – 80,5 %, мусульмани – 13,4 %, християни – 2,3 %, сикхи – 1,9 %, буддисти – 0,8 %, джайни – 0,4 %, інші – 0,7 % .
Час: випереджає київське на 3,5 години (взимку) та на 2,5 години (влітку).

Клімат

Вологий тропічний, сухий тропічний, субтропічний мусонний і високогірний – ці чотири клімати переважають в Індії.

Запитуючи коли краще поїхати відпочивати в Індію, залежить від місця. На узбережжі Індійського океану в Гоа відкривається сезон у жовтні, тоді як у Гімалаях лежить сніг. До Південної та Центральної Індії рекомендується їхати з липня по вересень (вологі та тепло з температурою +25 +30 ºС) та з жовтня по березень (сухо та прохолодно з температурою +20 +25 ºС), у той час як з квітня по червень там не сезон (спекотно та сухо з температурою +35 +45 ºС).

Валюта

Індійська рупія INR (на цінниках перед цифрою зазвичай пишуть Rs) дорівнює 100 пайс. Приблизний курс: 1 USD = 50 INR.

Найкраще в Індію брати долари США або дорожні чеки (інші валюти теж змінюють, але не у всіх банках і за менш вигідним курсом).

Якщо у вас немає можливості обміняти гроші в банку, то ви зможете це зробити аеропорту, обмінниках торгових центрів та готелів або зняти в банкоматах.

Щоб обміняти гроші в банку. необхідно при собі мати паспорт, щоб вам видали квитанцію, що дозволяє зробити зворотну конвертацію грошей при виїзді з країни (але не більше 25% від офіційно обміненої суми).

В Індії не рекомендується користуватися кредиткою, оскільки країна займає перше місце у світі за кількістю махінацій із платіжними картками.

Кухня

Індійська кухня – популярна своїми вегетаріанськими стравами. Готуються вони з овочів та бобових, рясно приправляючи гострими спеціями карі. Яловичина в індійській кухні вам не скуштувати, тому що в індуїзмі - корова священна тварина, яка знаходиться під захистом держави і користується величезною повагою.

З м'ясних страв на півночі популярна тушкована баранина, трохи південніше в меню з'являється м'ясо кіз, курей і навіть поросят. Південно-західні курортні штати Гоа і Керала роблять найсмачніші десерти з кокосами, фініками та бананами, а також дуже люблять рис, наприклад із свіжовиловленою рибою та морепродуктами. У жодній з кухонь світу прянощі не застосовуються з такою фантазією як в Індії, особливо популярні суміші спецій масалу в різних варіаціях.

Покупки

Звичайно ж, що найпопулярніші покупки в Індії - це спеції, а саме кмин, шафран, коріандр, кардамон, куркума, кориця, гвоздика і мускатний горіх. Купити спеції можна в магазинах вже упакованими або на базарах на вагу - все дешево і сердито!

Індійський чай так само може собі надати звання популярної покупки. Гарно упакований чай, що не скажеш про якість, ви зможете придбати у всіх сувенірних лавках. Хороший чай преміум-класу беріть у спеціалізованих магазинах: кілька місцевих сортів продають у чистому вигляді та коштують вони недешево. Радимо скуштувати і масалу чай — цікавий напій родом з Індії, до складу якого входять спеції, а він заварюється з молоком.

Золото і срібло, або каміння можна купити в готовому вигляді, або якщо є бажання, можете попросити що б виготовили вам на замовлення. Шовок, сарі, бронзовий та мідний посуд, статуетки індійських божеств — все це є в Індії. Торгуватися в Індії ще як заведено, за вами будуть бігти скільки завгодно, поки ви не купите якийсь товар, за запропонованою вами ціною.

І звичайно ж, не забудьте запастися чудовим ромом із Гоа. Old Monk - ром 7-річної витримки, приємний на смак, не викликає головного болю і коштує всього близько $2 літрова пляшечка (є в пластиковій «тарі», спеціально для зручності транспортування в багажі додому).

В'їзд

Для українців потрібна віза, яка оформляється у посольстві Індії у Києві.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!