travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

ОАЕ

ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати) - молода держава, яка являє собою сім Еміратів: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Рас Аль Хайма, Фуджейра та Умм Аль Кувейн. Розташовується держава Сході Аравійського півострова, вздовж Перської затоки, маючи вихід до Індійського океану. Межує ОАЕ на заході з Катаром та Саудівською Аравією, на сході – з Оманом. Сім Еміратів значно відрізняються між собою, кожен має свої пам'ятки, ціну та особливості.

Одним із найсучасніших міст у країнах Сходу та столицею ОАЕ є – Абу-Дабі. Саме тут є бізнес-центри, посольства, організації, музеї, виставки. Це чудове місто, яке потопає в зелених парках і сонячних променях.

З'явилися на карті світу Об'єднані Арабські Емірати лише близько тридцяти років тому. Його вважають одним із найдивовижніших держав на землі, у своєму розвитку воно зробило нереальні звороти. ОАЕ вважається однією з найбільш відвідуваних країн у світі, потоки туристів виростають з кожним роком дедалі більше. Ця країна зібрала в собі чудову природу, відмінний сервіс, гостинність та чудові можливості для відпочинку.

Туристів у цій країні приваблює яскраве сонце, яке світить 360 днів на рік та тепле чисте море. Середня температура у січні становить +24 С, у липні +40.

Якщо говорити про культуру та традиції місцевого населення, не варто забувати, що основна маса мешканців – це араби. У цій країні суворо дотримуються мусульманські звичаї, а саме: не прийнято носити надто відкритий одяг поза готелем і пляжем. Місцевих жителів фотографувати категорично заборонено, оскільки це не дозволено Кораном, але якщо ви дійсно так хочете мати особисту фотографію араба, варто запитати заздалегідь.

Туризм вважається одним з головних промислів цієї країни, тому ставлення персоналу дуже привітне та гостинне, практично всі вони розмовляють англійською, тому проблем з мовою зазвичай не виникає. Так що ласкаво просимо на відпочинок в Об'єднані Арабські Емірати!

ОАЕ

Клімат в ОАЕ

Клімат в Об'єднаних Арабських Еміратах субтропічний та посушливий, дощові опади бувають вкрай рідко, випадають у лютому-березні. Зима в ОАЕ тепла та сонячна, денна температура в середньому 26°C, проте ночі взимку прохолодні, температура може опускатися до 12-15°C на узбережжі, а в пустелі та високогірних районах навіть нижче 5°C. Влітку сонце світить щедро, середня температура близько 45 ° C, а іноді й вище. Температура води в Перській затоці влітку перевищує 33 ° C, а взимку буває опускається до 16 ° C на півночі і до 22-24 ° C на півдні країни. Найкращим періодом для відпочинку в ОАЕ вважається з жовтня до травня. Сонячних днів на рік приблизно 355. В еміраті Фуджейра, що знаходиться на узбережжі Індійського океану, клімат м'якший і вологіший, порівняно з іншими еміратами – влітку не так спекотно, а взимку трохи тепліше – відчувається вплив океану.

Населення ОАЕ

Наприкінці 2009 р. населення країни перевищило 5 млн осіб. Як не дивно в ОАЕ проживає вдвічі більше чоловіків, ніж жінок (68% та 32% відповідно). Найчисленнішою діаспорою є індійська, яка перевищує кількість корінного населення. За оцінками, її чисельність перевищує 1,3 мільйона осіб, що становить третину населення країни, близько 1 мільйона осіб налічуються громадяни ОАЕ, решта - експатріанти. Середня тривалість життя в ОАЕ згідно з даними МОЗ країни, на даний момент становить 76 років для жінок та 74 роки для чоловіків. У 60-х роках тривалість життя не перевищувала 58 років.

ОАЕ

Мова

Офіційна мова – арабська, але практично все населення розмовляє англійською мовою, а також широко використовують хінді та урду.

Релігія

Іслам - державна релігія ОАЕ, з його основі будується законодавство країни багато в чому.

Валюта

Національною грошовою одиницею є дирхам. Загальноприйняті скорочення – AED або DHS. 1 долар США дорівнює 3,6 дирхам, його співвідношення практично ніколи не змінюється. У обороті знаходяться купюри 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 дирхамів. Обмежень на вивезення та ввезення валюти немає.

Час в ОАЕ

Грінвіч +4 години. Переведення на "літній" час в ОАЕ не провадиться.

ОАЕ

Робочі дні та вихідні в ОАЕ

Графік роботи більшості державних установ з 08.00 до 13.30, вихідні дні – четвер та п'ятниця. Банки в ОАЕ зазвичай працюють з 08.00 до 13.00 із суботи по середу, у четвер з 08.00 до 12.00, вихідний день – п'ятниця. Практично всі магазини з 09.00 до 13.00 та з 16.30 до 22.00 відкриті. Приватні фірми працюють за певним розпорядком. Ресторани закриваються о першій ночі. Нічні клуби та дискотеки працюють до третьої години ночі.

Державні свята в ОАЕ

1 січня – Новий рік.

6 серпня - День сходження на престол (дата приходу до влади в еміраті Абу Дабі шейха Заїда Бен Султана Аль Нахайяна 1966 р.)

2 грудня – День Незалежності (1971 р.).

Правила поведінки

Як і в усіх арабських країнах, в ОАЕ вітається скромність і стриманість як для місцевих жителів, так і для гостей з-за кордону, які мають поважати закони, правила та звичаї країни, в якій знаходяться.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!