travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Як і де купити місцеву сім-карту в Єгипті?

Як придбати місцеву сім-карту в Єгипті

У Єгипті працюють три оператори стільникового зв'язку – Етісалат, Водафон та Мобініл. Мобініл – це національний оператор зв'язку, акціонерами компанії є Orange та Orascom Telecom Holding. Водафон – міжнародна компанія, яка є у багатьох країнах світу. Етисалат - наймолодший провайдер мобільного зв'язку в Єгипті, родом з Об'єднаних Арабських Еміратів.

Як стати абонентом єгипетської мережі мобільного зв'язку?

Все дуже просто – вам потрібно купити місцеву сім-карту, активувати її та зареєструвати на своє ім'я.
У Етисалату карта активується самостійно. Щоб почати користуватися сім-картами Водафону та Мобініла, необхідно виконати певні інструкції. Вони вказані на упаковці сім-картки англійською мовою. Ви можете попросити продавця допомогти активувати вашу сім-карту.

Поповнити баланс карти Ви можете готівкою в офісах операторів або купивши картки поповнення рахунку. Нормальна націнка на карти поповнення рахунок у неофіційних представників – 1 фунт.

Реєстрація сім-картки

Формально для покупки сім-карти Вам знадобиться документ посвідчення особи – паспорт або права водія. Хоча насправді, сім-карту в Єгипті можна купити і без документів. Наслідки придбання картки без документів можуть бути такими. Вашу картку або заблокують через кілька місяців після підключення, або відключити її може оператор, якщо у нього не виявиться даних про власника картки. Хоча це може і статися при покупці сім-карти з паспортом, якщо продавець картки забув передати Ваші дані оператору.

Читайте також: Як дешево дзвонити з Єгипту в Україну

Якщо картку все ж таки заблокували, Вам потрібно зателефонувати оператору та надати дані про себе - ім'я, прізвище, паспортні дані, адресу в Єгипті. Адреса можна вказувати будь-який - фактичний або готель. Після того, як Ви надасте інформацію, миттєво відкриють доступ.

Купівля сім-карти

Купити сім-карту можна практично скрізь . У Хургаді та Шарм-Ель-Шейху дуже багато магазинів, що торгують картами зв'язку та інтернету. Ці магазини складно пропустити – Ви обов'язково їх помітите за яскравими вивісками та логотипами операторів. В офіційних представництвах операторів Ви отримаєте картку за реальною ціною . Там працюють цілком сучасні єгиптяни, просторий офіс оформлений у корпоративному стилі, працюють кондиціонери. В офіційних точках продажу Ви зможете отримати грамотну консультацію, купити модеми або телефони та бути впевненими, що ваша карта через деякий час не буде заблокована оператором через зазначені раніше причини. Але, на жаль, таких представництв небагато.

Основна кількість карт продається неофіційно . Мінус полягає в ціні – єгиптяни можуть накрутити ціну набагато вищу, ніж у офіційних продавців. Якщо збираєтеся купувати сім-карту в Єгипті "з рук", радимо Вам добре поторгуватися перед покупкою . Помірною вважається націнка 2-5 фунтів від ціни у точках продажу оператора.

Нижче наводимо список адрес офіційних представництв операторів мобільного зв'язку.

Адреси, за якими можна знайти сім-карти в Хургаді та Шарм-Ель-Шейху

Точки продажу сім-карт у Хургаді

Офіційне представництво Етисалату є на Шератон Роад, неподалік телефонного центру навпроти готелю SeaGull. У Шарм-ель-Шейху представництва Етисалату немає. Це єдиний офіс компанії на березі Червоного моря. Також одиночний представник Етіласату постійно знаходиться в магазині АбуАшара в Туристичному центрі поряд з Еспланадою (неподалік Макдональдс, район готелів Sindbad Beach та Sinbad Aqua Park).

Магазин, де можна придбати карти оператора Водафон, знаходиться на 2 поверсі будівлі навпроти туристичного центру. Поодинокий водофонівський представник стоїть у магазині Radio shake, праворуч від входу в Рамстор у Туристичному центрі поряд з Еспланадою.

Ще одне представництво Водафон – магазин El Mohandes For Comm. Знаходиться на адресі El Saala Square. Офіс Мобініла - Sheraton El Arousa Sq. (годинник роботи з 12.00 до 15.00 та з 16.00 до 22.00; у п'ятницю - з 15.00 до 22.00).

Точки продажу сім-карт в Шарм-ель-Шейху.

Офіси Водафона та Мобініла - торговий центр Ель-Меркато навпроти готелю Шарм-Ріф (Mercato mall-El-Hadaba недалеко від комплексу "1001 ніч").

Ще один офіс Водафону - магазин Radio Shak в Наамі-Бей, 8 Mall (потрібно пройти повз диско Back to USSR у бік основного шосе і перед ним повернути ліворуч).

Магазин Мобінілу в Наама Бей - Mina Mall Naama Bay, El Amir Center.

Офіційного офісу Етиласату в Шармі поки немає, але на сайті оператора вказані офіційні дилери:
магазин Shams-Наама Бей, Ель-Салам center; магазини 27/7 - Rosa Mall, Salam St., Naama Bay;
магазин Modern Home – Kendy Mall; магазини 27/7 - Store # 80 Al Souk Al Togari, Al Khazan St.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!