(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Безпека в Єгипті

Єгипет завжди був безпечною країною для туристів. Будь-які прогулянки вулицями Каїра у будь-який час безпечніші, ніж у багатьох містах Європи чи Америки. За останні десятки років у Єгипті лише один раз туристами рекомендували залишити країну чи не виходити на вулиці. Йдеться про заворушення, пов'язані з державним переворотом у 2011 році. Наразі конфлікт у Єгипті майже вичерпаний і туристам, як і раніше, нічого не загрожує у туристичних регіонах Єгипту.

Єгиптян поєднує почуття загальної відповідальності, особливо стосовно туристів. Якщо ви потрапили в біду або загубилися, ви можете розраховувати на допомогу не лише поліції, а й місцевих мешканців. Місцеве населення тут дружелюбне і до слов'янських туристів уже почали звикати. А значить, і порозумітися з місцевим населенням буде набагато простіше.

Крім звичайних поліцейських, які носять чорну форму взимку та білу влітку, є спеціальний підрозділ – «туристична поліція». Члени підрозділу, які готові прийти на допомогу туристу в будь-якій ситуації, мають таку саму форму, але з червоною пов'язкою на руці. Зазвичай вони розмовляють англійською та несуть службу в курортних зонах. Туристам краще звертатися до "туристичної поліції", тому що звичайна не завжди розмовляє іноземними мовами.

Можна багато говорити про Єгипет - яка чудова погода , які там гарні пляжі , красиві піраміди, цікаві екскурсії та чудові сувеніри , і так доти, доки вистачатиме слів у автора та терпіння у читача. Але! Найкраще слів, причому сам за себе, каже невичерпний потік туристів у цей казково-райський куточок землі.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!