travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Готелі, які дуже сподобаються дітям

Багато власників готелів вже давно зрозуміли, що чимало важливого аспекту у виборі місця розміщення є наявність у сім'ї дітей. У навіть розробили спеціальні пропозиції для підлітків, оскільки було помічено, що багато батьків орієнтуються на перевагу своїх дітей.

Ми підхопили цю тенденцію та привели список найцікавіших готелів для відпочинку з дітьми.

Номери «Barbie» в Plaza Athenee, Париж

У паризькому готелі «Plaza Athenee» спеціально облаштували номер для дівчаток. Готель має домовленість з брендом «Barbie». Щороку, у серпні місяці, один із номерів категорії Делюкс перетворюється на рожево-лялькову казку. Але батьки, у яких у сім'ї лише хлопчики, зажадали, щоб готель обладнав номер і для синів.

Тепер у готелі "Plaza Athenee" є два спеціальні номери, для дівчаток - "Barbie", і для хлопчиків - "Hot Wheels" (царство автомобілів).

Готель Legoland Windsor Resort Hotel, Велика Британія

Напевно, дітям сподобається готель в англійському графстві Беркшир - «Legoland Windsor Resort Hotel». Він має дуже веселі тематичні номери, оснащення великими ліжками для дорослих та двоярусними - для дітей. Дорослі можуть відпочити, коли діти зайняті збиранням конструкторів «Lego». У цьому готелі в реальність втілюється багато дитячих мрій!

Готель Hotel del Juquete, Іспанія

Цей готель сподобається туристам, які приїжджають до музею іграшок. Загалом і готелю є мінімалістичний дизайн, але його розбавляють яскраві акценти у вигляді великих плюшевих ведмедів для дітей та різних інсталяцій. Ніч у такому готелі коштуватиме 137 євро.

Готель Fox, Данія

У Копенгагені в дизайнерському готелі Fox, є дуже незвичайні номери. Всього 61 номер, кожен з яких є неповторним шедевром.

Від хльосткого комічного стилю до строгого графічного дизайну. Від фантастичних графіті малюнків у вуличному стилі та японської Манги до модного розслаблюючого мінімалізму. На склепіннях квіточки, казкові мотиви, доброзичливі чудовиська, єдинороги, феї та гремліни. Приїжджайте, і ви впевнено скажете, що не бачили нічого подібного.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!