(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Круїзи по Нілу

Круїзи по Нілу

У круїзах по Нілу проходять сотні різних теплоходів, від економ варіанта до класу люкс. Кращими, звичайно, вважаються останні. Існує думка, що не можна вибрати теплохід за назвою, саме тому багато фірм пропонують систему "фортуна" . Тобто ви купуєте круїз Нілом, свідомо не знаючи на який корабель ви потрапите і якого він буде класу. Це дуже ризикований варіант, тому що вас не все може влаштувати, а гроші за тур вам ніхто не поверне. Тому подумайте сто разів, перш ніж йти на цей крок.

Всі круїзні компанії мають свої певні маршрути і дні коли вони їх здійснюють. Стандартна програма всіх кораблів, це плавання по річці та відвідування найвідоміших пам'яток Єгипту. Зазвичай по середах кораблі виходять з Асуана до Луксора і по суботах з Луксора до Асуана, таким чином, роблячи тижневий цикл. Не варто забувати щодо міст, де знаходиться порт ви добираєтеся самостійно. Дістатися ви зможете як з Хургади автобусом, так і з Шарм-ель-Шейха автобусом або поїздом.

Екскурсії розпочинаються одразу ж у пункті відправлення після заселення. В середньому на огляд Асуана та Луксора відведено 7-10 годин, дві інші екскурсії тривають 2-3 години.

Кожен корабель складається з 3-5 палуб і виглядає приблизно так: 1 палуба - моторна рубка і ресторан, дискотека; 2-я палуба – ресепшн та бар (можуть бути каюти); 3-я та 4-а палуби – каюти (зазвичай 35-40 двомісних кают) та сувенірна лавка; 5-а палуба-басейн (невеликий та дрібний), бар, шезлонги, столики та стільці (під тентом). Як правило, шезлонгів та рушників на всіх не вистачає, бо на теплоході мало місця.

У кожній стандартній каюті є ліжка, диван та столик, міні-бар, який поповнюється за окрему плату, гардероб, кондиціонер, телефон, ванна кімната з душем і туалетом.

Харчування на палубах корабля триразове, алкогольний і безалкогольний напої за окрему плату, яка приблизно становить від 6 до 80 єгипетських фунтів. Також під час круїзних прогулянок проводиться стандартна програма "Єгипетська ніч" , де ви зможете познайомитися з командою корабля і заодно розважитися. На цю вечірку відпочиваючі приходять в одязі єгипетського іміджу, якщо у вас такий немає, на деяких кораблях її видають напрокат.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!