(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Найкращі аквапарки в Хургаді

Аквапарк Джангл

Аквапарк Джангл

Аквапарк "Джангл" розташований на території готелю "Albatros Jungle Aqua Park" 4*, відкритому в 2009 році за 10 км від аеропорту Хургади, за 13 км від центру міста, на другій лінії. Територія аквапарку "Джангл" спроектована у стилі "блакитний аква-рай" з усіма необхідними атрибутами, декораціями та технологіями сучасного аквапарку.

Нескінченний ланцюг блакитних серпантинів з 14 басейнів, штучне озеро з атракціонами, водоспади, що дзюрчать на скельних декораціях і, звичайно ж, найширший вибір гірок всіляких конфігурацій, що відповідають смакам всіх вікових категорій.

Асортимент водних атракціонів включає 22 гірки для дорослих та 14 для дітей.

Читайте також: Відпочинок з дітьми у Єгипті

Аквапарк Титанік

Аквапарк Титанік

Це найбільший аквапарк у Хургаді та у всьому Єгипті. За 17 км від центру Хургади знаходиться аквапарк та розважальний комплекс із двадцятьма водними атракціонами.

Серед атракціонів: басейн з приливною хвилею, гірки для серфінгу та річка з виритом для сплаву на човнах. На території комплексу передбачені всі заходи безпеки, є медпункт та рятувальна станція. Пообідати можна у місцевому кафе.

Також родзинкою даного аквапарку є Акваріум, розташований поряд з готелем Three Corners Village. Тут представлені майже всі сімейства риб Червоного моря. Всюди пояснювальні таблички англійською мовою. Вхід безкоштовний.

Читайте також: Сімейний відпочинок у Єгипті

Аквапарк Сіндбад

Аквапарк Сіндбад

Розважальний водний комплекс готелю збудований у тропічному стилі, в якому розташовані 10 видів водних гірок для дітей та дорослих.

Тим хто байдужий до активного відпочинку - можна поплавати у великому басейні зі штучною хвилею і відпочити на пісочному пляжі. Комплекс працює за системою "Все включено".

На території знаходяться два ресторани - Bar Zar і La Cabana Restaurant. Алкогольні та безалкогольні напої, закуски, обід без обмежень входять у вартість екскурсії.

Протягом усього дня анімаційна група запрошує відвідувачів до водних та наземних розваг: акваеробіка, гімнастика, дартс, петанк, настільний теніс, волейбол та уроки арабського танцю.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!