(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Курорти Єгипту удостоїлися звання найкращих

26.12.2011

World Travel Awards – найпрестижніша премія у туристичній сфері – вкотре визначила найкращих у турбізнесі. Курорти та готелі Єгипту були номіновані у всіх головних номінаціях та зібрали багатий урожай туристичних Оскарів.

Пляжі єгипетського Шарм-ель-Шейха стали переможцями у спеціальній регіональній номінації World Travel Awards Africa and Indian Ocean та отримали звання «найкращі пляжі в Африці». Savoy, де, до речі, проводилася урочиста церемонія вручення туристичних Оскарів World Travel Awards Africa and Indian Ocean, визнано експертною комісією найкращим регіональним курортом. Серед міських готелів перемогу здобув Kempinski Nile, що розташувався на березі річки Ніл у Каїрі. А знаменитий курортний комплекс Four Seasons (Шарм-ель-Шейх) став найкращим у категорії люкс-готелів.

World Travel Awards, заснована 1993 року, досі вважається найпрестижнішою премією у турбізнесі. Перемога в будь-якій номінації, а цього року їх було близько тисячі – означає, що тому чи іншому продукту індустрії подорожей та туризму поставлено найвищу оцінку. У виборі найкращих беруть участь як рядові туристи, так і експерти сфери гостинності, а за перемогу в різних номінаціях борються тисячі компаній – готелі та авіакомпанії, великі туроператори та нішеві агентства подорожей.

Експерти стверджують, що перемога цьогорічного конкурсу на звання найкращих готелів в Єгипті дісталася цій країні по праву, і означає те, що на сервіс туристичних послуг в цій країні не впливають ніякі зовнішні фактори, навіть конфлікти, які на щастя вже вибухнули в 2011 році. в минулому.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!