travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Нові круїзи Нілом від мережі готелів Steigenberger

18.07.2012

Всесвітньо відома мережа готелів Steigenberger планує у жовтні цього року відкрити нові круїзи на розкішних лайнерах Єгипту.

На річку Ніл та озеро Насер урочисто будуть спущені судна Minerva, Legacy та Omar EL Khayam. Вперше мережа готелів Steigenberger Hotels and Resorts почне обслуговувати своїх клієнтів на воді. Нові круїзні кораблі Steigenberger Minerva та Steigenberger Legacy здійснюватимуть маршрути по Нілу між Луксором та Асуаном. Багата програма надає на вибір варіанти круїзів, які тривають від трьох до семи днів. Steigenberger Omar EL Khayam кататиме туристів протягом кількох днів між Асуаном та Абу-Сімбелом.

Всі три круїзні кораблі нові та високого класу. За рівнем вони відповідають готелям рівня п'ять зірок. У кожному лайнері обладнано 80 кают, як економ класу, так і класу делюкс. Також у розпорядженні туристів кілька ресторанів та барів. На кожному судні є кілька басейнів та джакузі.

Відомі симпатії туристів з усього світу, що завоювали, висококласні готелі Steigenberger, яких налічується в Єгипті вже чотири, вважаються одними з найшикарніших готелів в Єгипті. Один із них у Хургаді, ще Луксорі та Ель-Гуні, повідомляється в прес-релізі компанії. Але на цьому відома мережа не зупиняється і порадує туристів новими можливостями для відпочинку.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!