(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Що таке орфі-шлюб у Єгипті?

ОРФІ шлюб – це тимчасова форма шлюбу. Це шлюб у Єгипті за ісламськими законами, заручини є таємницею, а також піддана громадській думці. Все залежить від того, чого хоче чоловік, який на це йде.

Напевно, побувавши в Єгипті, ви неодноразово чули промовисті компліменти на свою адресу від місцевих жителів. Якщо у єгиптян виникне бажання вас домогтися, він це обов'язково це зробить, його завзятість можна лише позаздрити. Але не все так просто, адже існує туристична поліція, якій можна поскаржитися і залицяльника звільнять з роботи та посадять у в'язницю на кілька днів. Але щоби такого не сталося, існує ОРФІ.

Є два види бланку ОРФІ. Перший найпростіший вартістю приблизно 2 фунти, а також цей спосіб найбільш доступний, оскільки бланк можна купити в будь-якому магазині книг Єгипту. Використовують його як правило для шлюбу з повіями. «Нормальний» ОРФІ вимагає наявність як двох свідків, так і адвоката, який має розписатися в документі. Ця процедура коштує 150 фунтів, а також залежить від ступеня складності.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!