(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Транспорт у Єгипті

Єгипетські дороги дуже небезпечні, оскільки правил дорожнього руху практично немає. Кожні 30-50 метрів "лежачі поліцейські" їхати дуже важко. Є перевага тільки у вагітних жінок, на їхнє прохання, водій їде набагато обережніше, тому що в Єгипті до майбутніх мам ставляться дбайливо. Сигнали на дорогах чути цілодобово, тому що якогось обмеження на звукові сигнали немає. Вночі всі їдуть із далеким світлом, рух як і у нас правосторонній. У Єгипті краще йти за напрямом руху, інакше міні баси не зупиняються. Якщо ви не змогли домовитися про ціну або у вас виникли проблеми з водієм, лякайте його туристичною поліцією.

Транспорт у Єгипті

Найвдалішим транспортом вважається мінібаси , вдень вони ходять один за одним, а вночі з інтервалом близько 10 хв. Вартість проїзду 1 піастр, ні більше не менше, якщо з вас спробують здерти 3-5 піастрів, кажіть, що ви тут живете і знаєте скільки коштує проїзд. Розплачуватись краще при виході, оптимальний варіант – через вікно. Якщо ви дали більше грошей, нагадуйте водієві про здачу, а то вони часто про "забувають".

Найдорожчим засобом пересування в Єгипті вважається таксі . Ніколи заздалегідь не домовляйтеся про ціну, наприкінці поїздки дайте водієві 10-20 фунтів, вийшовши з машини. Якщо він почне голосно кричати і говорити про іншу суму, не звертайте на нього уваги та торгуйтеся. У Каїрі до центру міста можна дістатися за 3 фунти, з центру до пірамід – 10 фунтів, з центру до аеропорту – 15-20 фунтів. У Луксорі та Асуані поїздка через все місто коштуватиме не більше 4-5 фунтів.

Транспорт у Єгипті

Прокат автомобілів в Єгипті детальніше, ви зможете прочитати в цій статті Прокат автомобілів в Єгипті

Велосипедом у країні дуже зручно користуватися, але тільки чоловікам, над жінками насміхатимуться. Прокат велосипеда в Єгипті коштує приблизно 2 долари на день. Головне не забувайте бути обережним, з правилами руху тут не дуже добре.

Користуватися автобусом у Єгипті просто неможливо. По-перше вони ходять не за розкладом, а по-друге в середині дуже спекотно. Винести таке буде складно.

Метро працює до 00:00. Метрополітен розбитий на три зони. Обов'язково збережіть квиток до кінця поїздки - без нього ви не зможете пройти через турнікет на виході з метро.

Поїздка в екіпажі, запряженому кіньми , коштуватиме близько 4 фунтів. Це не розкіш і не екскурсія, а звичайнісінький засіб пересування в Єгипті.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Жаннет 19.01.2012

ой я вас прошу, берите такси, оно стоит копейки и не играйте себе мозги с этим общественным транспортом. Который еще в итоге дороже получится. Один раз рискнула поехать на автобусе, заехала непонятно куда, и в итоге все равно на такси возвращалась в гостиницу. Хотела сэкономить, а сделала себе дороже, в моральном плане.