(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Вірус Коксакі у Туреччині-2017: яка ситуація на курортах?

11.08.2017
дитина на морі

Літній сезон 2017 року відмічено повідомленнями про випадки захворювання на вірус Коксакі на турецьких курортах. Згідно з медичною статистикою, спалахи вірусу Коксакі в Туреччині сезонні та відзначаються щороку.

За повідомленнями страхових компаній Росії та України, цього року кількість заражень справді збільшилася, але ненабагато. Так, в одній із страхових зафіксували близько 260 звернень проти 80 випадків минулого року. Можна припустити, що є також хворі, які не зверталися за медичною допомогою. Однак, поширення вірусу в готелях Туреччини не має масового характеру: випадки захворювання залишаються поодинокими та відмічені в окремих готелях.

Фахівці також підтверджують, що, незважаючи на збільшення кількості хворих, про перевищення епідеміологічного порога не йдеться.

Чи варто побоюватися вірусу Коксакі у Туреччині? Як і всі подібні інфекції, це неприємне захворювання, але не небезпечне. Вірус Коксакі - це переважно дитяча інфекція, яка супроводжується підвищенням температури, висипом та розладом травлення. Захворювання трапляється не лише на курортах: заразитися ним можна і в Україні.

Вірус Коксакі схожий на вітрянку, проте висип не викликає свербіння. Хвороба поводиться через 2-10 днів після зараження. Симптоми вірусу Коксакі продовжуються кілька днів і не вимагають специфічного лікування. Найбільш схильні до вірусу діти 3-6 років.

Щоб не захворіти, лікарі рекомендують дотримуватися гігієни та по можливості уникати місць скупчення людей (особливо це стосується дітей на дискотеках, у міні-клубах).

Чи варто їхати до Туреччини на відпочинок? Імовірність захворіти на відпочинку незначна, що підтверджується не лише офіційними даними, а й повідомленнями туроператорів та туристів, які повернулися з відпочинку. Тим не менш, якщо ви плануєте відправитися на відпочинок з маленькими дітьми і побоюєтеся захворіти, турам до Туреччини завжди є альтернатива: Греція, Туніс, Болгарія, Хорватія, Чорногорія та ряд інших курортів.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!