(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Оази в Єгипті

Оази пустелі – це незвіданий Єгипет; туристичні маршрути у цьому напрямі тільки прокладаються, і тому настільки високий інтерес до них у туристів, які прагнуть нових пригод. Якщо ви хочете відчути себе першовідкривачем і шукайте незабутніх вражень, мрієте на власні очі побачити незайманий цивілізацією світ Північної Африки, оази пустелі для вас.

Оази повні історичних пам'яток, які до кінця ще не вивчені. Досі археологи роблять тут нові відкриття. Знамениті на весь світ фаюмські портрети та долина мумій, останки храмів та пірамід, давні предмети побуту в місцевих етнографічних музеях – все це дозволяє торкнутися давньої історії.

Дивовижне диво природи – гейзери, що б'ють із надр землі в пустелі - гарячі джерела, яких в оазах сотні. Химерні скелі неймовірних форм, що простягаються до горизонтів Білої Пустелі, справді народжують почуття неймовірного захоплення від дотику з незвіданим.

Ель-Файюм - місто, розташоване в однойменній оазі і оточене з усіх боків Лівійської пустелею. Цей багатий на історію оазис найближчий до Каїра. Незвичайне поєднання пустелі і водоспадів справляє незабутнє враження.
Оазис Бахарія – унікальний оазис, що чарує приголомшливими місячними краєвидами, горами, піщаними барханами.

Сам оазис представляє кілька бедуїнських сіл, забудованих глинобитними будиночками та оточених пальмовими гаями.
Оазис Сива - найтаємніший і найвіддаленіший оазис, розташований на відстані від центру країни, за 600 км на захід від Каїра і лише за 50 км від кордону з Лівією.
Оазис Фарафра - невеликий оазис, розташований у Лівійській пустелі, приблизно за 185 км на південь від Бахарії.

Після Бахарії оазис Фарафра, відомий у стародавньому Єгипті як Таїт ("Земля корови"), може здатися раєм. Він вважається одним із найменших оаз.

Село Фарафра чисте, тихе, між глинобитними будинками йдуть вузькі вулички. Сільські квартали збудовані у стилі традиційної архітектури. Багато в чому збережені місцеві звичаї та культура.

Недалеко від оази є термальні джерела.
Оазис Харга - найпівденніший оазис. Багато століть тому тут розпочинався 40-денний шлях работоргівців із живим товаром із Судану до Єгипту.

Гарячі джерела оази знамениті своїми лікувальними властивостями проти ревматизму та алергії. Їхня температура досягає +43°.
Оазис Дахла відокремлюють від Фарафри 320 км. Цей цілий комплекс сіл багатолюдний, але не позбавлений дикуватого шарму. Дахла - єдине місце Єгипту, де досі виготовляються водяні колеса, які рухаються буйволами. Тут збереглися руїни старовинної фортеці.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!