(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Реєстрація на рейси МАУ в аеропорту стане платною

21.08.2017
Реєстрація на рейс

З 1 жовтня 2017 року набувають чинності нові правила реєстрації на рейси МАУ. За реєстрацію та роздруківку посадкового талону в аеропорту для пасажирів економ-класу вводиться збір.

Тепер пасажирам необхідно буде реєструватися на рейс через інтернет та самостійно роздруковувати посадкові талони. Також можна мати при собі електронну версію документа.

Якщо посадкового талона при собі не виявиться, необхідно буде заплатити збір у розмірі 20 євро (для країн Євросоюзу) або 20 доларів (для інших країн).

Пройти онлайн-реєстрацію на рейси МАУ можна на офіційному сайті компанії або через мобільний додаток. На більшість рейсів онлайн-реєстрація відкривається за 2 доби до вильоту.

У правилах реєстрації МАУ також зазначено, що якщо пасажир не зареєструється самостійно, електронна система зробить це за нього та надішле посадковий талон на електронну пошту.

Для пасажирів бізнес-класу друк посадкового талону в аеропорту залишається безкоштовним. Наразі нововведення вже діє з 1 липня на рейсах Київ-Рига.

З другої половини червня 2017 року онлайн-реєстрація доступна для пасажирів з дітьми та тваринами, неповнолітніх дітей без супроводу батьків, людей із особливими потребами та інших категорій пасажирів.

Докладніше про те, як зареєструватися на рейси МАУ, можна прочитати на офіційному сайті компанії: перейти

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!