travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Унікальний акваріум на острові Крит

Унікальний акваріум у формі корабля привертає загальну увагу острові Крит. Його площа понад 5 000 кв.м., вона є частиною величезного комплексу «Світ моря».

Це центр досліджень, де вивчають морських мешканців, а також морське дно та погодні явища. Грандіозний акваріум, крім залучення туристів, ще й сприяє розвитку науки. Надсучасний і найбільший у Європі дослідницький та розважальний центр посторен зовсім недавно, він єдиний у своєму роді. Розташований у центрі острова за 15 км від Іракліону і вже став місцем паломництва туристів не тільки з усієї Греції, а й з усього світу.

Екскурсія комплексом триває приблизно годину. Великі акваріуми чергуються з маленькими, залежно від мешканців, що живуть у них. Деякі резервуари справді вражають своїми розмірами, вони вміщують 60 000 літрів. Тут живуть акули, скати, тунці та інші представники морської фауни, яким намагаються забезпечити близьке до природного довкілля. У менших резервуарах ви зустрінете рідкісні види риб, а також мікроекосистеми.

Обладнані за останнім словом техніки зали океанаріуму із встановленими комп'ютерами із сенсорними екранами, які надають додаткову інформацію про морських мешканців.

Не можна не поринути у загадковий світ Середземного моря, відпочиваючи на Кіпрі. Отже, не втрачайте нагоди відвідати це «чудо світу».

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!