travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Чайові в Єгипті

У Єгипті чайові називаються «бакшиш», і на нього розраховують майже всі єгиптяни, які пов'язані з туристами. Починаючи з носіїв в аеропорту до покоївок у готелі. Зазвичай як чайові залишають 1-2 фунти , якщо це для покоївок, то їх прийнято залишати на видному місці в номері.

У кафе та ресторанах готелю не треба залишати чайові , тому що сума вноситься в чек, який ви підписуєте, вказуючи номер кімнати. Цей чек ви оплачуєте на стійці реєстрації готелю під час виписки. Можна сплатити строго за рахунком, а можна залишити якусь частину здачі службовцю ресепшн. Це вже добровільне рішення. Чайові вже закладені у вартість обслуговування ресторанами та барами готелю.

У ресторанах міста прийнято давати чайові у розмірі близько 5-10 фунтів залежно від розміру рахунку. У національних кафе, де пропонують в основному кальян та напої, залишають пару фунтів чайових .

Іноді в місті, за надання якоїсь послуги, як наприклад прохання вказати дорогу так само вимагають бакшиш, але це ваша справа давати його чи ні. Звичайно для таких випадків, якщо ви все-таки зважитеся "заплатити" за послугу, мати в кишені дрібні гроші. Але також можемо рекомендувати звернення з таких питань до поліції або туристичної поліції.

Читайте також: Скільки грошей брати із собою до Єгипту

Якщо ви бачите занадто наполегливих «жебраків», і вони явно докучають своєю нав'язливістю, поводьтеся твердо і впевнено проходьте повз. До чайових ніхто не зобов'язує, тому ви маєте право не дозволити робити бізнес з вашою допомогою.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Мандаринка 19.01.2012

Оставляла этим жлобам в номере чай, толку никакущего..как убирали извините за слово "говняно", так и продолжали убирать. Может это просто мне не повезло