travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Ресторани та бари Хургади

У Єгипті рестораном називається лише той заклад, у якому подають і їжу, і напої. Решту називають «Кафе» або «Бар».

Ресторани Хургади:

Ель Міна (El Mina) - Цей ресторан пропонує величезний вибір страв із морепродуктів. Готують тут смачно, чого тільки варті соуси, суп-асорті з різних сортів риби з мідіями, та головне десертне блюдо – «Ом Алі». Розташований ресторан неподалік площі Саккала. Інтер'єр скромний і без надмірностей, офіціанти розмовляють російською, меню нашою ж мовою. Поїсти тут можна на 60 фунтів за двох.

Ель Джокер (El Joker) – це великий вибір морепродуктів. Ель Джокер один з головних ресторанів Хургади, що знаходиться на площі Саккала. Облаштований на двох поверхах. Меню англійською та російською мовами.

Bulls” steakhouse - ресторан, що пропонує м'ясні страви та страви італійської кухні. Ціни досить високі. Облаштований на двох поверхах, з вікон яких відкривається чудовий краєвид на море. Меню арабською та англійською мовами.

«Summer Land 2» - ресторан де не подають алкогольні напої, а тільки рибні та м'ясні страви. В інтер'єрі нічого зайвого. Поїсти можна на 35 фунтів. Меню арабською та англійською.

Читайте також: Страви, які варто спробувати у Єгипті

"Фельфела" (Felfela) - розташований між готелями "Marriott" та "Holiday Inn". З тераси відкривається шикарний краєвид на море. Вартість обіду приблизно 80 фунтів, подають м'ясні та рибні страви. Меню англійською та російською.

Харбор (Harbor) – розташований на набережній Марина (Marina). Ресторан новий, сучасний інтер'єр. Обід на двох коштуватиме приблизно 50 фунтів. Переважають м'ясні та рибні страви.

Бордієхн - один із найкращих ресторанів східної кухні. Інтер'єр східний, так само як і страви. Вартість обіду на двох – 80 фунтів. Знаходиться на території готелів Arabia та Arabella.

Уайт Елефант (White Elephant) – чудовий ресторан на свіжому повітрі з видом на Червоне море. Кухня тайська, яку готує спеціально привезений із Таїланду шеф кухар першого класу. Вартість обіду близько 70 фунтів за два.

Піта Сфінкс (Pita Sphinx) - Пропонується широкий асортимент страв східної та європейської кухні. Розташований на площі Sekalla. Інтер'єр досить простий. На 80 фунтів ви зможете поїсти вдвох.

Читайте також: Романтична подорож до Єгипту

Піцерія Да Нані (Da Nanni) – дуже смачна італійська кухня. Лише видів піц близько 40. Знаходиться на території готелю La Perla. Обід коштує близько 65 фунтів.

Кафе, бари, паби Хургади

«Ель Арабі» - це кафе, на даний момент є найпопулярнішим у Хургаді. Пропонує вам на вибір: чай, каву, лимонади, соки, а також національні єгипетські напої.

Хард Рок Кафе (Hard Rock Cafe) - надає вашій увазі страви латиноамериканської кухні, різноманітні напої. Одне з найпопулярніших кафе Хургади. Атмосфера просто неповторна.

Старий Бар (Star Bar) - Гарний вид на море, можливість покурити кальян і випити місцеве пиво. Дизайн виконаний у класичному стилі.

"Joli corner" (перейменовано в "Omann Inn") - невелике кафе під накриттям, яке пропонує своїм відвідувачам різні напої. Меню англійською.

"Momen" - кафе швидкого харчування, де в основному пропонують сандвічі. Меню англійською мовою.

Ель Самахі (El Samahi) – східне кафе, зроблене у східному стилі. Пропонує напої, кальян. Розташований на вулиці Mohamed Kamel Morsi. Вартість обіду близько 75 фунтів.

Читайте також: SPA у Єгипті

Какао Бар (Cacao Bar) - італійська кухня та великий вибір напоїв. Сучасна музика, оригінальний інтер'єр. Тут регулярно відбуваються вечірки.

МешМеша (MeshMesha Coffeeshop) - вдале кафе для молоді та сімей з дітьми. Величезний вибір напоїв, алкогольних та безалкогольних. Великий вибір закусок.

The Lodge Restaurant and Bar – це першокласний ресторан з чудовим обслуговуванням. Він вартий вашої уваги. Пропонуються стейки, гриль, м'ясні та рибні страви.

Ранчо (Rancho) – дуже популярний бар. Музиканти виконують рок-музику. Пропонуються напої та закуска. Надається безкоштовний Wi-Fi доступ.

Комментарии

2 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Жека 19.01.2012

Были с женой и друзьями в Эль Самахи, ходили больше не кушать, а расслабиться. Покурить кальян, выпить чего то. Нормальная кафешка, в восточном стиле, своих генделей хватает, хотелось посидеть в арабском стиле, расслабится...в общем все получилось

Катька 12.01.2012

Большой плюс Хургады - это наличие русскоговорящего персонала в кафе и барах. Ездили с подружкой, у обоих англ хромает. Но к счастью он нам толком и не понадобился. Кафе уютные, еда съедобная...в общем не плохо.