(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Способи обману туристів на гроші у Єгипті

Розлучення, характерні саме для Єгипту, можна розділити на кілька підвидів, які можуть сприяти їх викриттю.

Всі ми на відпочинку любимо випити, і з ранку згадувати куди що поклали. На ранок починаємо нервово шукати ювелірні прикраси або ж відеокамеру і фотоапарат. Ви не втратили дорогою з дискотеки?», у такому разі пред'являти претензії готелю смішно. Це не єдиний варіант, можливість зникнення з вашого номера перед посадкою в автобус, для відправлення в аеропорт, також не виняток. Є один секрет. Поки ви не звільнили номер, з нього ніхто і нічого виносити не буде. Як тільки ви вирушили в дорогу, вас усмішкою помахають ручкою і підуть за здобиччю. Вони її "випадково знаходять" на підвіконні за шторкою або в найдальшому кутку шафи. Цікавить питання, як воно туди потрапило? Все простіше простого, поки ви ходили поснідати або кинути монетку в море, прибиральник заходить і перекладає речі в найпотаємніші місця. Якщо ви зайшли та застали його в номері, відповідь на запитання "Що ви тут робите?" дуже простий, а саме, що він прийшов поцікавитися коли вам на автобус і скільки виносити речі. Порада: перш ніж здати номер, шукайте свої речі скрізь.

Приїхавши на відпочинок ми поспішаємо відразу купити всі екскурсії, щоб дізнатися про всі визначні пам'ятки країни. Радимо не робити вам цього. Випадки на жаль бувають різні, не дай Боже, наступного дня ви обгорите, отримаєте сонячний удар і не зможете поїхати на екскурсію. Гроші в цьому випадку не повертаються, хоча є один виняток із правил, а саме довідка від лікаря, яка вам коштуватиме 30 доларів, такі правила в Єгипті. Те, що понад цю суму, сплатить страхова фірма. Порада: не кидайтеся купувати всі екскурсії відразу, не вірте словам гіда, що місць мало, краще дайте собі пару днів на акліматизацію.

По заселенню в готель дізнайтесь що входить в систему харчування All Inclusive, так як баночка коли з міні бару може коштувати 5-10 доларів, і вона сама в барі біля басейну дістатись вам безкоштовно. Не забувайте, що система харчування працює до 22-23 годин, далі за напої ви платите. І якщо вам пропонують підписати рахунок, уважно перевірте, що там написано. Не варто оплачувати чужу спрагу. Порада: уважно читайте договір з турфірмою та уточніть у гіда, які послуги та у який час для вас безкоштовні.

Під час відпочинку до вас набиватимуться у друзі продавці сувенірів, бармени, аніматори та пропонуватимуть відвідати місцеву міську дискотеку. Їхати треба туди на таксі, де з вас попросять багато грошей, вхід на дискотеку теж не дешевий, а ваші друзі отримають за це добрі відсотки. Не всі знають, що багато дискотеків Хургади влаштовують різні акції, наприклад, дівчатам безкоштовний вхід, або безкоштовні напої, і замість того, щоб безкоштовно відпочити, викидають пристойну суму. Гіди так само вам можуть запропонувати поїхати на найкрутішу дискотеку на автобусі, який буде коштує не дешевше за таксі. Порада: коли вам пропонують поїхати на дискотеку добрі люди з чесними очима, вони думають насамперед про свою кишеню, а не про ваше дозвілля.

Не приймайте догляду місцевих жителів. Слова вони зазвичай красиві, на відміну дій. Як правило, вони роблять це для подарунка собі коханому від вас. Багато жінок, які забули смак залицянь, із задоволенням користуються увагою єгиптян, не думаючи про наслідки. Найпоширеніші виманювання грошей - це, потрапила в аварію, захворіла сестра, мама і потрібні гроші на лікування. Як тільки ви почули фразу про гроші, кидайте свого залицяльника, якщо не хочете залишитися ні з чим. Порада: не забувайте, що для чоловіків на курортах Єгипту кохання – це просто товар. І вам постараються продати його дорожче.

Сувенір – це щось не дуже потрібне, що можна купити на згадку про подорож або подарувати друзям. Шопінг у Єгипті не цікавий, і, якщо вам так хочеться витратити гроші, знайте, що ви їх витратите на нісенітницю. Що можна купити у Єгипті? Підроблений папірус, підроблене ароматичне масло, підроблений кальян, підроблені ювелірні прикраси. Але за ціною справжніх. Порада: є дуже багато хороших місць для шопінгу, але Єгипет не з-поміж них.

Не купуйте квартири у Єгипті. Вони хоч і не дорогі, але продати їх потім за таку ціну буде практично нереально. Не кажучи про те, що обдурити іноземця ще на стадії оформлення документів єгиптяни мають багато можливостей і одна причина – якщо він такий багатий, відібрати його гроші не гріх. Порада: якщо у вас є зайві гроші, зайвий час, ви добре читаєте арабською і знаєте законодавство Єгипту, можете купити там квартиру, жити в ній не обов'язково.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!