travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Чи можна їхати до Єгипту самостійно?

Чи можна їхати до Єгипту самостійно?

Їхати в країну пірамід самостійно природно можна, але не забувайте про низку труднощів, які вам варто пройти. Насамперед у країні не дуже люблять туристів, які приїжджають самостійно. За всіма параметрами самостійний відпочинок в Єгипті не буде дешевшим за подорож через турагентство.

Отже, ви плануєте відпочинок і враховуєте різні чинники самі, доведеться попрацювати. Насамперед бронюємо квитки на літак і номер в готелі . Найдешевші квитки на чартерні рейси. Однак їх заздалегідь розкуповують турфірми, і тільки за дуже великої удачі можна знайти такий варіант, а готелі заздалегідь залишають номери для тих, хто їде груповими турами. Турбота про візу теж ляже на Ваші плечі.

Ви забронювали квитки та готель, прибуваєте до Єгипту, в аеропорту вас не зустріне туроператор. Питання трансферу ви вирішуєте самостійно. Не забувайте домовлятися про ціну із таксистами заздалегідь. Це потрібно для того, щоб не бути обдуреним. У готелі, як правило, вас оселятимуть у номер, в який вигідно їм вас поселити. Тому перш ніж віднести багаж, зайдіть перевірте свій номер самі, можливо, ви захочете зробити обмін. Головне в цій ситуації бути рішучим, і тоді, за певну плату, ви зможете досягти свого.

Але цілком може бути і так, що запропонований номер Вас цілком влаштує. Не поспішайте ставити свій підпис на документі, який вам дадуть араби. Спочатку перевірте, чи є в номері всі рушники, чи повністю заповнений міні бар, чи справна вся техніка. В іншому випадку своїм підписом, ви підтверджуєте, що у вас у номері все гаразд, у разі чого ви оплачуєте якусь несправність. Не варто залишати речі у номері готелю. На жаль, Ви можете втратити їх назавжди. Документи та всі цінні речі слід помістити на зберігання до сейфу на ресепшн, надається він безкоштовно.

Є кілька транспортних нюансів , про які слід знати вирушаючи до Єгипту самостійно. У Єгипті немає встановлених тарифів на перевезення пасажирів, перш ніж сідає в машину, домовтеся про вартість поїздки. Будьте готові до того, що навіть у автобусі з вас можуть вимагати грошей як за таксі, якщо ви будете єдиним пасажиром. Розраховуватись за проїзд варто лише наприкінці поїздки, вивантаживши свій багаж, за який з вас можуть вимагати доплату. Намагайтеся не їздити самостійно, так само як і гуляти містом, якщо лякайте поліцією, ситуація відразу ж вирішиться з користю для вас.

Читайте також: Транспорт у Єгипті

Якщо ви зібралися поїхати на екскурсію , запам'ятайте собі кілька правил:
1. уточніть яким автобусом ви поїдете, чи є в ньому кондиціонер та туалет;
2. звідки відправляється автобус, чи забере він Вас із готелю і чи привезе назад;
3. чи ще заїжджатимете за іншими екскурсантами, скільки часу це займе;
4. за якою програмою проводиться, скороченою чи повною;
5. які послуги надаються за плату.

При покупці екскурсії потрібно обов'язково взяти телефон організатора і не соромтеся зателефонувати, якщо екскурсія проходить не так, як Вам обіцяли під час її продажу. Краще дзвонити у присутності гіда, який проводить екскурсію. Не купуйте екскурсії у неперевірених людей, краще, якщо ви познайомитеся з туристами, які вже побували на екскурсіях і запитаєте їх про враження.

Отже, робимо висновки, що їхати самостійно не просто, потрібно знати деякі особливості країни. А втім все залежить від настрою та бажання подорожуючого.

Комментарии

4 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Анна 15.03.2021

Скажите, нужно обязательно бронировать отель, или можно просто купить билеты и улететь и получить визу в аэропорту а дальше решать уже ?

Юрий 24.08.2020

Страна конечно мусульманская,но русских там боятся больше полиции)

Ольга 26.10.2015

Вот это турфимы "постарались" в этой статье))) Чушь и бред - 5-й год езжу своим ходом с мужем и детьми в Шарм, летаю Пегасусом -Львов - Шарм, живу по 3 -4 недели. Отлично отдыхаю. Для тех, кто летит своим ходом - почитайте форумы, там найдете много полезной информации о цене на проживания, цене на жилье, продукты. О пляжах и многих других вещах. А если к вам кто то пристает и напрягает - пугайте смело полицией - отстанут. Приставучим гидам говорите, что вы уже много раз были в Египте и все достопримечательности видели - тогда отстанут, а у вас будет возможность спокойно выбрать что инетерсует. Так же по экскурсиям - читайте отзывы, не верьте и слову гидам, даже если они "наши" и стелятся перед вами - часто почти все ложь, они имеют свой хороший % от продажи любой экскурсии и что угодно готовы наговорить, только бы выманить деньги, а после им плевать на вас будет. По поводу предыдущего комменария о том, что это "мусульманская страна". Ну и что? Можно и в любой европейской стране заиместьь ту же "кучу проблем". Есть огромный смысл в самостоятельном путешествии - это и интересней, и можно при желании отели менять несколько раз, можно пожить в квартире, побывать самостоятельно, но в разы дешевле, побывать и посмотреть достопримечательности - все можно.

Вадим 12.01.2012

Можно конечно, но вот зачем? Это мусульманская страна, можно заиметь кучу проблем, особенно сейчас, когда там не все стабильно.