travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Вийти заміж за Єгиптянина

Араби рідко одружуються зі слов'янськими дівчатами. В основному, з ними вони розважаються і виплескують свою невгамовну сексуальну енергію, а потім одружуються з «своїми», які через традиції та віру, які мають величезну силу в цих краях, не можуть спати зі своїм чоловіком до весілля.

Шлюби ж із нашими дівчатами полягають по-різному. Зі зміною релігії (коли жінка приймає мусульманство) це – формальна процедура, яка – ніщо для нерелігійної людини, шлюб полягає в лічені години. Без зміни – потрібна купа документів з України, українського посольства тощо. Оформлення шлюбу у Хургаді у адвоката призводить до анекдотичних випадків. Адвокат оформляє шлюбний контракт або орфі-шлюб при вас протягом 2 годин, ви платите гроші, отримуєте контракт у 2-х примірниках арабською мовою. В Україні можете показати своїм знайомим цей контракт як сувенір. За контрактом усі діти, народжені у чотирирічний термін належать вашому чоловікові. Ви зобов'язуєтеся, що жодного разу ще не були одружені.

Такі контракти в Хургаді називають - "одруження однією ніч". Він надає право на перебування єгиптянина та іноземки в одному номері готелю. На контракті стоять ваші підписи та підписи двох чоловіків-свідків. Якщо ви берете у свідки жінок, то запам'ятайте арабську формулу: 1 чоловік = 2 жінкам.

Але чи має кохання національність? Араби люблять світле волосся та білу шкіру. Якщо ти одружився з європейкою, то вважай, що витягнув щасливий квиток, хоча таке буває досить рідко. Мало того, що для них ми така сама екзотика, як і вони для нас, вважається, що такого роду шлюб, шлюб із «іноземкою» підвищує їхній соціальний статус.

У Єгипті велике значення мають клани та класи, і вони рідко поєднуються або перетинаються. Дружина механіка, навіть якщо це розумна дівчина з дипломом, ніколи не зможе спілкуватися ні з ким, окрім його рідні та кількох приятелів чоловіка, а точніше, лише з дружинами приятелів чоловіка. У дружини професора чи великого бізнесмена коло знайомих ширше, але ненабагато. У Каїрі існують престижні райони, де є все для того, щоб дружини багатих людей не показували носа за межі цих володінь. Такі собі золоті клітини, ступенем закритості чимось нагадують поселення радянських дипломатів часів холодної війни.

Читайте також: Що таке орфі-шлюб у Єгипті

Але що чекає на дівчину, яка погодилася пов'язати своє життя з мусульманином? Чи зможе курортний роман, що продовжився східним коханням вижити в чужій країні, де надто сильні традиції та вплив громадської думки? Дуже складно зважиться прийняти віру, підкоряться всім цим традиціям, молитвам (а пост молитви в мечеті відбуваються по 5 разів на день), готовність носити хіджаб (повна відсутність відкритих частин тіла, ніяких шортів, суконь), сидіти вдома.

У Єгипті чоловіки люблять покірних дружин і варто бути готовою до того, що твоє місце буде на кухні. Не всім під силу сидіти вдома, народжувати дітей, готувати арабські страви і підкоряться не тільки чоловікові, який живе за законом ширіату, а й його матері. Дружина араба, не має права питати свого чоловіка, де і з ким він був, чому затримався, у неї взагалі немає жодних прав. А дружина, яка не стала мусульманкою, взагалі ніхто. Вона мовчки чекає на чоловіка на вечерю, поки він курить з іншими чоловіками. Дружини арабів носять хіджаб постійно.

Читайте також: Як одягатися в Єгипті

Звичайно, для справжнього кохання все це не перешкода. Але при цьому не варто забувати, що діти, народжені в арабському шлюбі, належать чоловікові та його сім'ї, тому й у разі розлучення дістаються йому. Бути дружиною єгиптянина - справа непроста, і тільки вам вирішувати, чи варто проходити стільки в ім'я східного кохання курортного роману, що триває.

Комментарии

8 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Yana 09.09.2018

Что за глупости?! Не слушайте никого. Может вообще счастье там. Поищите в интернете Между крестом и полумесяцем Юлии Харченко. Истории всякие бывают

Мурка 21.12.2013

Нашла "Между крестом и полумесяцем"...Очередная книга про египтян,их уже сотни развелось, но похоже, более правдивая...что ли... приподнесена с другой стороны, типа, не все арабы одинаковые...и основана на реальных событиях, вроде как, реаолюция даже указывается

Светлана 30.08.2013

Лично мне кажется египтяне в большинстве используют девушек наших для развлечений, как и турки. Конечно, везде бывают исключения из правил.

Valeriya 29.07.2013

Stat'u mojno nazvat polnoi anti-egipetskoi propagandoi! Interesno na kakie isto4niki ona mojet soslatsya. 4to napisano, est nemnog pravdi, no vse ostalnoe polniy bred rasskaz4ikov ne znaya ni4ego o nastoyawem Egipta

юля 08.01.2013

как жена египтянина,могу смело заявить,что все это бред!мой муж меня любит и вовсем со мной советуется и вообще ,все зависит только о
человека,уродов везде хватает!!!

prettywoman 11.10.2012

Глупая статья, основанная на слухах очередной туристки.))))) Как жена египтянина, скажу, что все не совсем так, а вернее совсем не так, как здесь написано, начиная от заключения брака (а не ОРФИ, о котором речь в статье) и заканчивая покорностью)Щ)))

валя 11.06.2012

Я собираюсь замуж за египтянина.....мы любим друг друга .....очень любим...но меня все время что то тревожит...теперь я понимаю...что ...интуиция....боюсь сказать ему...что нужно прощаться(((((не хочу быть марионеткой.....

Cron 10.01.2012

Эх,хочется же нашим дамам острых ощущений) ..