travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Як правильно торгуватись у Єгипті?

Єгиптяни – майстри своєї справи, які вміють торгуватись з дитинства. Вони психологи від народження. Як тільки ви входите у лавку, продавець одразу бачить, що ви хочете. Остерігайтеся акторської майстерності продавця, він відразу ж почне робити з себе бідного, ніби він дає вам річ собі на збиток, головне що ви були задоволені. Запам'ятайте, жодний єгиптянин не працюватиме собі в мінус.

Порада 1

Зайшовши в магазин не висловлюйте захоплення будь-яких речей, продавець це відразу намотає на вус і підніме ціну до нереальних висот, ходіть спокійно і дивіться на речі байдуже. Спочатку починайте торгуватися з речі, яку і не думаєте купувати. Робіть вигляд, що ціна вам не сподобалася, йдучи, зацікавтеся тим, що дійсно хочете купити. Тоді продавець дасть майже реальну ціну.

Читайте також: Шопінг у Єгипті

Порада 2

Не заводьте відвертих розмов із продавцями, особливо жінки. Якщо ви просто дивитеся, не думаючи нічого купити, а нав'язування з боку продавця дратує, не звертайте уваги та не відповідайте на його репліки.

Читайте також: Купівля золота та срібла в Єгипті

Порада 3

Не поспішайте все згрібати з прилавка в перший день, пойдіть по магазинах, порівняйте ціни, тому що товар практично скрізь однаковий. Якщо ви їсте на екскурсії, то подумайте, що краще купити там, а що у зоні відпочинку.

Читайте також: Способи обману туристів на гроші у Єгипті

Не шукайте компанію незнайомої людини у виборі покупки, це може бути підставна людина, яка отримає відсоток від продавців за ваше залучення. Не купуйте непотрібний товар, як би дешево його вам і настирливо не пропонували. Купуйте тільки тоді, коли у вас достатньо часу. Якщо ви маєте достатньо часу, відкладіть покупку на завтра.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Малика12 12.01.2012

я в шоке с этих арабов, всунут то на что в жизни не посмотришь, хорошо что оставила в номере пару долларов, а то бы уехала ни с чем. Будьте осторожны, а то облапошат вас как молодых